درباره ما.

ما می دانیم که برنامه ریزی مالی یک فرایند است ، نه یک محصول. برنامه ریزی مالی ، فرایندی است که شامل ایجاد روابط ، کشف اهداف شما و تدوین برنامه ای برای تحقق آن اهداف است. ما با ایجاد استراتژی های مالی منحصر به فرد به شما در رسیدن به رویاهایتان کمک می کنیم.
قوانین پیچیده مالیاتی ، بخشنامه ها و دستورالعملهای متفاوت مانعی برای کسب و کار شما نخواهد بود. ما هر حق مالیاتی که به طور قانونی متعلق به شما باشد ، پیدا و مطالبه خواهیم کرد. کارشناسان متخصص امور مالیاتی ما به هیچ وجه متوقف نخواهد شد تا همه حقوق مالیاتی شما را که قانونا مستحق آن هستید را دریافت کنید!
برون سپاری امور مالی و حسابداری سازمانها را قادر می سازد تا منابع مورد نیاز خود را بدون نیاز به پرداخت حقوق و مزایا در مقیاس بالا تامین کنند. علاوه بر این ، بار استخدام ، آموزش و حفظ کارمندان حسابداری را کاهش می دهد.
شرکت حسابداری چرتکه متشکل از یک مجموعه از کارمندان با استعداد و دارای دانش مالی و حسابداری ، همراه با روشها و فرآیندهای خلاقانه برای ، بهینه ترین راه حل را برای نیازهای شما ارائه می کند.
اصلاح فرآیندهای مالی و حسابداری این امکان را به شما می دهد تا از انجام هزینه های بزرگ خودداری کنید تا بتوانید منابع خود را برای سرمایه گذاری استفاده کنید. در حالی که کاهش هزینه شایع ترین دلیل برای برون سپاری است ، نباید کیفیت را در این روند مختل کرد.

ماموریت ما

ما به مشتریان در شناسایی نیازهای تجاری و مالی کمک می کنیم.

اغلب کسب و کارها براساس کمترین قیمت پیشنهادی از شرکت های خدمات مالی و حسابداری تصمیم گیری و انتخاب می کنند ، اما پایین ترین قیمت لزوماً به معنای بهترین هزینه نیست. هزینه پایین تر می تواند به معنای کیفیت پایین باشد و کیفیت پایین قطعا افزایش هزینه های مالیاتی ، پرسنلی و عملیاتی افزایش خواهد داد.
صورتحسابها ، فاکتورهای فروش ، اسناد مالی و حسابداری اغلب روی کاغذ است. ما این اسناد کاغذی را تحویل می گیریم و آنها را به اسناد دیجیتالی فهرست بندی شده تبدیل و از آنها گزارشها حسابداری و تحلیل های مالی استخراج می کنیم.

فرایند فعلی خود را برای بهره وری ساده کنید

یک تیم موفق متشکل از افراد دارای مهارت های چند رشته ای است ، به همین دلیل شرکت حسابداری چرتکه ، شامل سرپرست پروژه اختصاصی با تیم حسابداری عملیاتی ، مدیر آی تی (IT) ، مشاوران مالیاتی ، مشاوران بیمه ای بسیار ماهر و دارای دانش خاص و دارای تخصص هستند که از نزدیک نیازهای شما را شناسایی ، بررسی و با هدف افزایش بهره وری ، برنامه ریزی می کنند.
ما از نرم افزارهای مختلف حسابداری و اتوماسیونی برای کاهش هزینه ها و ساده کردن فرآیندها استفاده می کنیم.
هرچند نرم افزارهای حسابداری زیادی وجود دارد اما تشخیص بهترین نرم افزار باتوجه به کسب و کار شما یک موضوع تخصصی است که بر عهده ماست.

ارزش های ما.

فعالیت های حوزه مالی:

 1. خدمات حسابداری
  2. خدمات حسابرسی
  3. خدمات مالیاتی
  4. بیمه
  5. مشاوره مالی و مالیاتی
  6. بازار سرمایه و …

فعالیت های حوزه IT:

 1. شخصی سازی ماژول های حسابداری و مدیریتی
  2. طراحی و شخصی سازی مدل های ERP

این مجموعه با تکیه بر دانش مدیران و کارشناسان خود توانایی حل مساله و انجام تمام امور در این 2 حوزه را از صفر تا 100 را دارا می باشد.

اول مشتری

مقدم بر هر چیزی

علاقه مندی

توجه به علاقه مشتری

امانت

مورد اعتماد مشتری

عالی

تخصص و حرفه ای

مشاوره بگیرید.

ما خدمات حسابداری و اداری شما را انجام می دهیم.

مشاوره رایگان
۰۳۱۳۴۳۶۸۱۹۷