خدمات حسابداری قانونی

هیچ کسب‌وکاری در طول تاریخ بدون پایش اطلاعات مالی سرپا نمانده است. با کمک سرویس برون‌سپاری چرتکه، دیگر نیاز نیست نگران ثبت رویدادهای مالی، تنظیم دفاتر حسابداری، تنظیم و ارائه صورت وضعیت مالی، صورت سود و زیان، صورت جریان وجوه نقد و سایر نیازهای خود باشید.

خدمات مالیاتی

مسائل مالیاتی شوخی‌بردار نیستند؛ چرتکه به شما کمک می‌کند نه‌تنها مشمول جریمه مالیاتی نشوید، بلکه مالیات کمتری بدهید. برای تشکیل پرونده در سازمان امور مالیاتی، تهیه و تنظیم گزارش‌های معاملات فصلی، اظهارنامه ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی و اظهارنامه عملکرد و سایر مسائل مالیاتی روی ما حساب کنید.

خدمات حقوق و دستمزد

مدیریت و پرداخت منظم حقوق از اوجب واجبات است! چرتکهبا طراحی سیستم حقوق و دستمزد به شما اجازه می‌دهد به وضعیت بیمه پرسنل، اسناد مورد نیاز سامانه لیست مالیات حقوق، اضافه‌کاری، شب‌کاری و تعطیل‌کاری به‌راحتی رسیدگی کنید.

طراحی نقشه راه مالیاتی

با داشتن نقشه راه مالیاتی، مطمئن می‌شوید وضعیت مالیاتی کسب‌وکارتان در بهترین حالت است. از طرفی، از پرونده‌های قضایی و جریمه‌ها با کمک آن دور می‌شوید. ما با تحلیل وضعیت مالیاتی شما، طرحی دقیق در اختیارتان می‌گذاریم تا بتوانید بار مالیاتی و میزان آن را همین حالا کاهش دهید.

خدمات حسابداری قانونی

هیچ کسب‌وکاری در طول تاریخ بدون پایش اطلاعات مالی سرپا نمانده است. با کمک سرویس برون‌سپاری چرتکه، دیگر نیاز نیست نگران ثبت رویدادهای مالی، تنظیم دفاتر حسابداری، تنظیم و ارائه صورت وضعیت مالی، صورت سود و زیان، صورت جریان وجوه نقد و سایر نیازهای خود باشید.

مشاوره مالیاتی

اتفاقات بد مالیاتی زمانی خودشان را نشان می‌دهند که کار از کار گذشته است! ما با تجربهٔ حل صدها پرونده مالیاتی، شما را راهنمایی می‌کنیم تا از بروز چنین اتفاق‌هایی جلوگیری کنید. در صورت بروز مشکل هم پرونده مالیاتی شما را بهترین شکل حل‌وفصل می‌کنیم.

خدمات مدیریت مالی

کوچک‌ترین خطایی در امور مالی می‌تواند به مشکل بزرگ مالیاتی یا بیمه‌ای تبدیل شود. شما می‌توانید مدیریت مالی سازمانتان را به متخصصان موسسه حسابداری چرتکه برون‌سپاری کنید و گزارش‌های دقیق و زمان‌بندی‌شده را دریافت کنید.

طراحی و اجرای کنترل‌های داخلی

شما باید از صحت اطلاعات مالی و رعایت قوانین مطمئن شوید! حسابرسان ما کنترل‌های لازم را تعریف کرده تا مطمئن شوید اطلاعات صحیح به‌موقع به دست واحد حسابداری می‌رسد. از طرفی، میزان انطباق فعالیت‌های کسب‌وکار شما را با قوانین جاری می‌سنجیم و مناسب‌ترین برنامه را ارائه می‌دهیم.

نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

چرتکه راهنمای شماست

چه طور می توانیم کمک کنیم؟

خدمات حسابداری چرتکه

شرکت حسابداری چرتکه تمامی خدمات حسابداری و مالی، خدمات مالیاتی و خدمات اظهارنامه مالیاتی، خدمات حسابرسی و خدمات اداری و پرسنلی را با مطابق با استاندارد های تایید شده روز دنیا ارائه میدهد.

موسسه حسابداری چرتکه با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ارائه سرویس ویژه استارت آپ ها پیشگام بوده و با افتخار آماده ارائه مشاوره مالی به تمامی ارگان ها و سازمان ها با بالاترین کیفیت میباشد.

ویژگی های ارزشمند.

درباره شرکت حسابداری چرتکه

طیف گسترده ای از روشهای تخصصی و تخصصی صنعتی.

شرکت حسابداری چرتکه خانواده‌ای صمیمی، بزرگ و حرفه‌ای است. ما از سال ۱۳۹۱ تا امروز با فراهم‌کردن خدمات حسابداری، توانسته‌ایم همراه مورداعتماد صدها کسب‌وکار کوچک و بزرگ باشیم.

اعضای خانوادهٔ ما ۳ ویژگی مهم دارند:

    • دارای انگیزه برای پیشرفت و کسب دانش
    • متعهد به ارائهٔ خدمات با دقت و کیفیت بالا
    • توانایی در ارائهٔ مشاوره اختصاصی

چرتکه می‌تواند خانهٔ اول شما باشد! از شما دعوت می‌کنیم برای ارائه خدمات حسابداری، مالیاتی و مالی روی ما حساب کنید.

مشاهده همه صنایع

مشاوره بگیرید.

ما خدمات حسابداری و اداری شما را انجام می دهیم.

مشاوره رایگان
۰۳۱۳۴۳۶۸۱۹۷